Доступ до публічної інформації

ПЕРЕЛІК

документів, що знаходяться у володінні райдержадміністрації і містять публічну інформацію відповідно до вимог статті 18 Закону України«Про доступ до публічної інформації»

Attachments:
Download this file (перелік.doc)перелік.doc[ ]

Згідно з законом публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

            Запит на інформацію складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) яку інформацію запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит).

Запит засвідчується підписом заявника та ставиться дата звернення.

           Для оформлення інформаційного запиту звертатися:

тел/факс: 2-57-21;

письмово: 19100, м. Монастирище, вул. Соборна, 121, Монастирищенська райдержадміністрація (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сайт: mondra.gov.ua

           Заповнити спеціальну форму запиту на інформацію можна на 1-му поверсі адмінприміщення за адресою: м.Монастирище, вул. Соборна, 121,

   Правове забезпечення права на доступ до публічної інформації є однією з найважливіших гарантій становлення будь-якого демократичного суспільства.

9 травня 2011 року в Україні набрав чинності Закон України "Про доступ до публічної інформації", створений передумовою нової співпраці влади з громадянином, заснованої на взаємній довірі. Право на доступ до публічної інформації є конституційним правом людини, передбаченим і гарантованим статтею 34 Конституції України.
  Доступ до публічної інформації в Монастирищенській райдержадміністрації організовує відділ з питань регіональної та інформаційної політики, зв'язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, номер телефону (04746) 2-57-21, адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


  Для подання запиту до органу виконавчої влади у письмовому вигляді, слід зазначити: - прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону запитувача;

  • вид, назва, реквізити, зміст документа, що запитується;
  • загальний опис інформації, що запитується;
  • вказати вид подачі відповіді на запит (поштою, факсом, електронною поштою);
  • дата запиту, підпис.

У разі відсутності певних реквізитів, надсилається відмова у задоволенні запиту на підставі ч.1 ст. 22 Закону.
Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.
       Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Тобто, якщо інформація є конфіденційною,таємною чи службовою, то запитувачу направляється відмова у отриманні інформації.

Закон України “Про доступ до публічної інформації “

Указ Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 583 Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади

Розпорядження обласної державної адміністрації від 18 липня 2011 року №230 ”Про забезпечення доступу до публічної інформації в облдержадміністрації ”

читати далі

Ви тут: Home Доступ до публічної інформації