Консультації з громадкістю

Рішення Зарубинецької сільської ради

         У відповідності до ст. 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Національного агентства  України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» районною державною адміністрацією підготовлено звіт про свою діяльність за попередній рік.

План проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

             Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району та  реалізує повноваження, делеговані їй районною радою, серед яких найважливішими є виконання програм соціально-економічного розвитку, наповнення бюджетів, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та інших, передбачених статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Attachments:
Download this file (за 2016 річний.doc)за 2016 річний.doc[ ]

        Відповідно до ст. 45 Закону України "Про державну службу" (публічний звіт керівника органу виконавчої влади) повідомляємо, що 12.04.2017 о 10.00 на сесії районної ради відбудеться звіт голови райдержадміністрації про роботу Монастирищенської райдержадміністрації за 2016 рік.

Додаток: матеріали звіту для ознайомлення.

Ви тут: Home Консультації з громадкістю