Консультації з громадкістю

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Монастирищенської районної державної адміністрації Черкаської області № 158 від 27.12.2018 року «Про розробку детального плану території частини території за межами населеного пункту смт. Цибулів для будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС) (сонячної електростанції) ТОВ «ІНДІАН СОЛАР ЦИБУЛІВ», Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є уточнення положень генерального плану смт. Цибулів, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин Цибулівської селищної ради з подальшим відведенням земельної ділянки в оренду, визначення планувальної організації та розвитку території задля будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС).

Площа земельної ділянки – 10,0 Га, цільове призначення – 14.01. - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) під розміщення об’єктів, устаткування і обладнання фотоелектричної станції (ФЕС).

Замовник розроблення детального плану території Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено сектор регіонального розвитку, містобудування та архітектури Монастирищенської районної державної адміністрації.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 17.06.2019 року.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 17.06.2019 року, о 14:00 год. за адресою: 19114, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, смт. Цибулів, вул. Ватутіна, 2, селищний Будинок культури.

ДПТ "Завод по виробництву комбікормів та преміксів розташований по вул. Промислова 3 а - в с. Половинчик, Монастирищенського району, Черкаської області"

Програма економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2019 рік (далі - Програма) розроблена з метою забезпечення ефективності спільних дій райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад, підприємств, установ та організацій, які будуть спрямовані на забезпечення подальшої стабілізації і розвитку економіки району, підвищення рівня життя населення та посилення його соціального захисту.

Attachments:
Download this file (Програма.docx)Програма.docx[ ]

Рішення Зарубинецької сільської ради

         У відповідності до ст. 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Національного агентства  України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» районною державною адміністрацією підготовлено звіт про свою діяльність за попередній рік.

Ви тут: Home Консультації з громадкістю