Для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад директора Монастирищенського районного цетру культури та дозвілля, директора Монастирищенської районної бібліотеки для дорослих і дітей, директора Монастирищенської ДМШ, директора Монастирищенського районного краєзнавчого музею

Кандидати подають наступні документи: заява про участь в конкурсі; копію паспорта громадянина України, копію документа про вищу освіту, копію трудової книжки, автобіографію, мотиваційний лист.

             Основні вимоги до кандидатів: наявність  вищої освіти; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років,вільне володіння українською мовою; знання законів України в галузі культури, трудового законодавства, етики поведінки, ділового спілкування та ведення переговорів; відсутність судимості; працездатний вік; обов`язкове вміння організації підготовки культурно-масових заходів; володіння ПК.

             Документи кандидатів на посаду подаються до районного відділу культури і туризму впродовж 30 днів з дня публікації оголошення. Довідки за телефонами 2-15-68, 2-17-08.

Ви тут: Home Культура Монастирищенський районний відділ культури і туризму ОГОЛОШУЄ прийом документів