В музейних установах на громадських засадах протягом навчального року проводилися загальні та тематичні екскурсії,зустрічі із свідками голодомору 1932-1933 року, учасниками бойових дій у Великій Вітчизняній війні, та учасниками АТО.    

       Відзначалися дати в житті району (70-річчя визволення району, 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, 150-річчя від дня народження Митрополита УАПЦ, уродженця монастирищини, В.К. Липківського).      

       По завданню районного осередку   Всеукраїнської спілки краєзнавців завідувачі музеїв на громадських засадах, пошукові групи та краєзнавчі гуртки при музеях продовжили пошукову роботу на тему «Зміни, які відбулися в населеному пункті за часи незалежності України», по встановленню імен невідомих солдатів, які захоронені в братських могилах населених пунктів району.

       Проведений ремонт зали №1 Цибулівського краєзнавчого музею та Івахнянського краєзнавчого музею; продовжується реорганізація Сатанівського краєзнавчого музею.

       Упродовж 2014 року започатковано створення музею на громадських засадах у с. Петрівка, який розмістили в одній з кімнат сільського будинку культури. Ініціатором і оформлювачем експозиції музею став житель села Я. Магдич.

       Цікаві музейні кімнати (столярних інструментів та автентичних рушників смт. Цибулева) створені учителем - ентузіастом Цибулівської ЗОШ Скригуном П.М.                         .

       Експозиції музею поповнюються матеріалами про події Майдану та АТО

Ви тут: Home Культура Відділ культури Музеї на громадських засадах