Фахівцями із соціальної роботи  та спеціалістами Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом Iпівріччя 2016 року  проінспектовано 488 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

      За результатами соціальних інспектувань складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї. Батькам надано консультації щодо установ, які надають соціальні послуги сім’ям в СЖО, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. На обліку в центрі  перебуває  47 сімей , які опинилися    у  складних життєвих обставинах, в  яких  виховується   100   дітей.

 

 

      Протягом даного періоду під соціальним супроводом центру  перебувало  10  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  в яких виховується 25 дітей.  В результаті проведеної роботи  з соціального  супроводу  було  знято:

-  1  сім’ю  з позитивним  результатом.

     Основною метою роботи з цими сім’ями є профілактика соціального сирітства, профілактика безвідповідального батьківства, повернення дітей в біологічну сім’ю з держзакладів, профілактика негативних явищ.

Ви тут: Home Молодіжна та сімейна політика, спорт РЦСССДМ Монастирищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує