Заступник начальника Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Якубенко Владислав Григорович проінформував про оприлюднення Міністерством фінансів України проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України».

Так, Законом України від 19 квітня 2016 року № 1109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення правових норм, що врегульовують питання визначення категорій осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню», внесено зміни до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).

Згідно до прийнятих законодавчих змін та відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375 виникла необхідність приведення нормативно-правової бази у відповідність до Закону № 1109.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення проект зазначеного нормативно-правового акта оприлюднений на офіційній сторінці Міністерства фінансів України у мережі Інтернет (www.minfin.gov.ua) у рубриці «Проекти нормативно-правових актів-2016» розділу «Аспекти роботи».

Детальні консультації про сервіси ДФС чи будь-яку іншу детальну інформацію з питань податкового законодавства можна отримати, звернувшись до працівників ЦОПу Христинівського відділення Уманської ОДПІ, за адресою: Черкаська обл., м.Христинівка, вул.Гонти 2, тел.: (04745)23026 або ж ЦОПу Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ: Черкаська обл., м.Монастирище, вул.Леніна 103, тел.: (04746)25062.

Ви тут: Home Монастирищенське відділення Христинівської ОДПІ Оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України»