Заступник начальника Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Якубенко Владислав Григорович повідомив на нараді з платниками єдиного податку, що відповідно до п.299.9 ст.299 Кодексу підставами для прийняття контролюючим органомрішення про відмову у реєстрації фізичної особі - підприємця платником єдиного податку є:невідповідність такого суб’єкта вимогам, встановленимст. 291Кодексу;наявність у суб’єкта господарювання, який утворюється у результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації;недотримання таким суб’єктом вимог, встановленихп.п.298.1.4 п.298.1 ст.298 Кодексу.

У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов’язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку.

Детальні консультації про сервіси ДФС чи будь-яку іншу детальну інформацію з питань податкового законодавства можна отримати, звернувшись до працівників ЦОПу Христинівського відділення Уманської ОДПІ, за адресою: Черкаська обл., м.Христинівка, вул.Гонти 2, тел.: (04745)23026 або ж ЦОПу Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ: Черкаська обл., м.Монастирище, вул.Леніна 103, тел.: (04746)25062.

Ви тут: Home Монастирищенське відділення Христинівської ОДПІ Відмова фізичній особі – підприємцю у реєстрації платником єдиного податку