Заступник начальника Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Якубенко Владислав Григорович звернув увагу громадян на те, що з метою реалізації права на отримання  податкової знижки електронний сервіс Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» надає можливість подати до органу ДФС декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

Для реалізації права на отримання податкової знижки громадянину необхідно подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації)річну податкову декларацію про майновий стан і доходидо 31 грудня 2016 року. Детальна інформація щодо порядку отримання податкової знижки, форми і порядку складання та подання декларації розміщена на офіційному веб - порталі служби у розділі «Декларування доходів громадян» за посиланням­­­­­­­­­­­­­­http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2016/.

Електронний сервіс «Електронний кабінет платника (оновлена версія)»  надає можливість заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію. Подати декларацію в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису платник може у закритій частині (особистий кабінет) електронного сервісу.

Крім того, існують деякі обмеження права платників податку на одержання податкової знижки, зокрема, якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Детальні консультації про сервіси ДФС чи будь-яку іншу детальну інформацію з питань податкового законодавства можна отримати, звернувшись до працівників ЦОПу Христинівського відділення Уманської ОДПІ, за адресою: Черкаська обл., м.Христинівка, вул.Гонти 2, тел.: (04745)23026 або ж ЦОПу Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ: Черкаська обл., м.Монастирище, вул.Леніна 103, тел.: (04746)25062.

Ви тут: Home Монастирищенське відділення Христинівської ОДПІ Право на податкову знижку (оновлено)