11 травня 2016 року на базі Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, відбулася семінар-нарада з питань впровадження централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України за участю Голови правління Зарудного О. Б. та фахівців Пенсійного фонду України.

У семінар-нараді взяли участь начальник Монастирищенського відділу обслуговування громадян Ірина Стасюк та начальник Монастирищенського відділу з питань призначення. перерахунку та виплати пенсій Галина Чалова.         Основні питання, які розглядалися це – правове регулювання системи централізованого призначення і виплати пенсій. Організація роботи з обслуговування громадян та призначення пенсій з використанням централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Ви тут: Home Монастирищенське відділення Уманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Участь у семінарі-нараді з питань впровадження централізованої підсистеми “Призначення та виплати пенсій”