Новини району

      Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці, актуальними вакансіями, більш детально з’ясувати умови та особливості праці.

читати далі

      23 травня 2019 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Микола Орендарчук.

      У роботі сесії взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук. На сесію запрошені  голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, директори закладів загальної середньої освіти району, представники місцевих засобів масової інформації.  

читати далі

      22 травня 2019 року все патріотичне українство відзначило 158 - у річницю з дня перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста, з точки зору багатьох українців – духовного батька сучасного українського народу, людини, яка присвятила своє життя збереженню та поширенню самобутньої народної мудрості, тісно пов’язаної зі стародавньою православною козацькою культурою та звичаями України.

читати далі

      22 травня в залі адмінбудинку  відбувся виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади  і органів місцевого самоврядування у вирішенні  регіональних проблем». Організатор семінару - Черкаський обласний центр перепідготовки  та підвищення  кваліфікації працівників  органів державної влади ,органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. В роботі семінару взяли участь працівники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

читати далі

      Монастирищенський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не залишає поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги, допомоги у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки.

читати далі

Ви тут: Home Укрпошта інформує