26 травня - День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження України.

      Щиро вітаю з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та всіх, хто причетний до важливої, суспільно необхідної справи — видання та розповсюдження книг, газет, журналів та найрізноманітнішої друкованої продукції.

      На всіх етапах свого розвитку друкарська справа завжди служила інтересам людини. Відтворена думка, слово на папері, як засіб спілкування з читачем, набуває небувалої ваги в нинішніх умовах.

      Праця поліграфіста, видавця, книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал вчених, письменників, журналістів, задовольнити духовні потреби читача. В час розвитку інформаційних технологій книга залишається одним із найважливіших джерел інформації.

      Бажаю працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                О.Недогода

      Сьогодні, 25 травня,  у загальноосвітніх закладах району відбулось традиційне свято Останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання.

      Для кожного з нас це свято по-своєму особливе.Для когось свято сумне, а для когось радісне. Для першокласників – це перше свято Останнього дзвоника, перше досягнення на шляху оволодіння знаннями.

      Проте головними винуватцями свята є все ж одинадцятикласники – для них дзвінок в рідній школі зазвучить востаннє, вони востаннє в дружній шкільній сім’ї. 

      Учні, вчителі, батьки заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

читати далі

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

         Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника.
         Цей день символізує початок літніх канікул. певен, що три місяці будуть незабутніми, і з новими силами ви знову візьметеся за книжки у вересні.
     Для вас, випускники, цей дзвоник, і справді, останній. залишається позаду безтурботна та щаслива пора, сповнена мрій та сміливих планів. ви вирушаєте у доросле життя. сподіваюся, що знання, які ви здобули, допоможуть досягти жаданих вершин.

    Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте усі своїздібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!    

   Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій та задумів.

      Я вдячний педагогам і батькам за те, що вклали у своїх вихованців душу, серцеі знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювалиосновні  цінності життя.

      Усім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого натхнення, а випускникам – упевненості у власних силах та наполегливості в досягненні мети.

      Миру всім, щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів.

З повагою

Голова райдержадміністрації                 О.Недогода

      Українські виробники та інвестори підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, а міжнародні партнери України готові надати консультативну допомогу у запроваджені цього ефективного засобу, наголошує Президент Петро Порошенко.

      За словами Президента, це питання обговорювалось сьогодні під час зустрічі з українськими виробниками та інвесторами і вони підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

читати далі

      В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено, відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.

      В ці дні всі слов'янські країни вшановують пам'ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців слов'янської писемності, просвітителів, перших пам'яток слов'янської писемності й старослов'янської мови, проповідники християнства. Двадцятирічна просвітницька діяльність Кирила та Мефодія і їх учнів мала всеслов’янське значення: вони підняли освіту і спільну культуру слов’янських народів на високий щабель, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності, фундамент усіх слов`янських літератур.

читати далі

Вы здесь: Home Укрпошта інформує