Новини району

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода, його заступник Руслан Терещук оглянули виставку «Інноваційний пошук освітян Монастирищини-2019», яка працювала з18 по20 березня 2019 рокув Будинку дитячої та юнацької творчості.

      Виставка є широкомасштабним професійним заходом в районі, який представляє найбільшу кількість загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. В ній взяли участь освітяни району, які представили  близько 70 матеріалів.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у роботі чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

      Перед затвердженням порядку денного депутати зняли з розгляду питання про передачу приміщення спортивного комплексу міській раді.  Затвердивши порядок денний сесії у кількості 17 питань, депутати перейшли до їх розгляду.

      Депутати заслухали звіт голови районної ради за попередній рік діяльності та прийняли  рішення про його затвердження.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні президії Монастирищенської районної ради, яке відбулося 20 березня.

      Відповідно до порядку денного члени президії розглянули питання про звіт голови районної ради,про проекти програм : про районну цільову програму "Призовна дільниця" на 2019-2020 роки; про комплексну Програму фінансування та розвитку системи цивільного захисту району, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2023 роки; про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Монастирищенського району на 2019-2023 роки.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.

      Олег Кошовий, т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації,  доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2019 рік".

читати далі

      «Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення», – сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

читати далі

Ви тут: Home Укрпошта інформує