Новини району

      Обласна державна адміністрація, Служба автомобільних доріг у Черкаській області, державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“, ДП „Черкаський облавтодор“ ПАТ ДАК „Автомобільні дороги України“ звертаються до всіх водіїв із закликом дотримання вимог безпеки руху на автомобільних дорогах в осінньо-зимовий період.

читати далі

      19 листопада в райдержадміністрації відбулася нарада щодо стану підготовки доріг району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.  

      Засідання відбулось під керівництвом  очільника району Олега Недогоди за участю начальника філії «Монастирищенський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» Миколи Мартиненка, начальника 22 ДПРЧ УДСНС України в Черкаській області Олександра  Цехмейструка, начальника відділу агропромислового розвитку РДА Олега Пелиха, начальника відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства Юрія Баранюка, завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури Сергія Шудри, головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту  апарату райдержадміністрації Олега Семененка.

читати далі

      Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

      У проекті Державного бюджету на 2019 рік Уряд заклав достатньо коштів – 55 мільярдів гривень – для того, щоб українці вже з січня отримували «живі» гроші для оплати комунальних послуг. А все, що буде заощаджено завдяки розумному споживанню енергоресурсів, залишалося в сім’ї.

читати далі

      Згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, 21 листопада вся Україна відзначатиме  День Гідності та Свободи.

читати далі

Шановні працівники сільського господарства!

      Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! 

      Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.   

      Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

        Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою

Голова райдержадміністрації        О.Недогода

Ви тут: Home Укрпошта інформує