20 липня відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Олега Недогоди з членами президії Спілки сільськогосподарських товаровиробників.

      Учасники зібрання обговорили важливі питання життєдіяльності аграріїв району,проблеми, які потребують вирішення. Серед них проблеми, які виникають  при продовженні укладання договорів на оренду земельних ділянок державної власності (під господарські двори). Аграріям доведено перелік документів для укладання  договорів. Поза увагою не залишилося і  питання підвищення заробітної плати  працівникам сільськогосподарської галузі. Також попередньо обговорили відсоткові ставки за земельні  частки (паї).

      Керівник апарату  райдержадміністрації Галина Темченко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

      Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

      Комісія розглянула заяви, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей, а саме щодонезадовільних умов проживання та виховання неповнолітніх дітей, щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розглянутих питань комісія прийняла відповідні рішення.

      У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток, які постраждали від цього злочину.

      05 липня 2018 року Мінсоцполітики проведено чергове засідання міжвідомчої робочої групи з протидії торгівлі людьми  з метою підготовки до проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

читати далі

     Голова  райдержадміністрації Олег Недогода провів засідання комісії  з питань забезпечення сплати платежів до бюджетів та відрахувань до пенсійного фонду, протидії корупції , детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення за участю керівників  сільськогосподарських підприємств району , представників ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості   та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

      Голова райдержадміністрації озвучив повістку денну засідання та проаналізував інформацію Уманської  ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області  щодо рівня середньої заробітної плати по сільськогосподарській галузі у районі, що стало основним питанням  засідання. Також зазначив, що одним із завдань  є легалізація трудових відносин та детінізації доходів в агросекторі.

читати далі

      Президент Петро Порошенко наголошує на важливості поглиблення інтеграції України з Європейським Союзом та Північноатлантичним Альянсом. Під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до Одеси, Глава держави нагадав про свою нещодавню участь в роботі брюссельського саміту НАТО. «Впевнений в тому, що підсумкові документи Саміту нам допомагають ще більше розвинути взаємодію з нашими партнерами, реформувати Збройні Сили України, реформувати Військово-Морські Сили України, змінити їх для побудови на базі стандартів НАТО», - підкреслив він.

читати далі

Вы здесь: Home Укрпошта інформує