Новини району

      19 вересня  2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Недогоди відбулося засідання районної призовної комісії  за участі заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука, заступника головного лікаря з медичної частини центральної районної лікарні Лесі Крижанівської, районного військового комісара Романа Савенка, головного спеціаліста відділення комплектування районного військового комісаріату Катерини Музиченко, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Вікторії Фесенко.

читати далі

      Тільки легально працевлаштований працівник має право на належну пенсію та відповідні соціальні гарантії.

      Управління Держпраці у Черкаській області закликає роботодавців дотримуватися вимог трудового законодавства та легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у найкоротший термін, щоб уникнути фінансових санкцій. З 1 січня 2018 року за допуск працівника до виконання роботи без оформлення трудового договору штраф становитиме 111 тисяч 690 гривень.

читати далі

     19 вересня в Монастирищенському районному будинку культури відбувся семінар  працівників закладів культури.

      В роботі семінару взяв участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, який подякував усім працівникам культури району за плідну працю та побажав натхнення і нових звершень.

читати далі

      Осінь – одне з найпрекрасніших пір року. Тільки восени можна побачити безліч фарб, як природа готується до сну. Осінь нам дарує спокій і умиротворення. Жодна пора року не дарує нам стільки краси.

      В територіальному центрі соціальних послуг відбулось свято осені. Ведуча свята Валентина Остропольська розповіла про осінь, її дари. Багато  свят в Україні не обходиться без вареників. Адже з варениками пов’язують магічні дії, наприклад, дівчата ворожать на варениках. 

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні  постійних комісій районної ради : з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молоді і спорту та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, яка попередньо розглянула проекти рішень районної ради, що належать до її відання, які пропонуються для внесення на розгляд чергового пленарного засідання районної ради, зокрема: про проект Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Монастирищенському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Монастирищенський РЦ ПМСД" Монастирищенської районної ради на 2018-2021 роки (доповідала Людмила Редванська, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги), про внесення змін до структури і чисельності закладів освіти району на 2018рік (інформувала Тетяна Ганжала, начальник відділу освіти РДА), про звільнення від плати за утримання дітей у спеціалізованій школі-інтернат «Обдарованість» (доповідала Людмила Кибаленко, соціальний педагог закладу освіти), про нову редакцію Статуту Монастирищенської районної централізованої бібліотечної системи (інформувала Валентина Григораш – директор централізованої районної  бібліотеки),про нову редакцію Статуту комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр» Монастирищенської районної ради та про графік роботи установи  (інформувала Оксана Шуст – директор інклюзивно-ресурсного центру).

читати далі

Вы здесь: Home Укрпошта інформує