З нагоди народження великого поета в читальному залі районної бібліотеки зібрались поціновувачі Шевченкового слова: читачі районної бібліотеки та учні 10-11 класів школи – ліцею №1 «Ерудит» на годину-вшанування "Шлях Кобзаря - це шлях народу". Бібліотекарі зробили короткий огляд творчості Великого Кобзаря, значення її для всіх українців.

      Звучали вірші Тараса Шевченка у виконанні молоді: Мілани Грицай, Аліни Лісяної, Богдана Аргата, Аліни Тарасюк, Ані Лисак, Даші Плевако, Ані Шудри та Лілі Стасюк. Віршовані рядки присвячені творчості Шевченка та на злобу дня звучали з вуст старшого покоління запрошених: Євгенії Михайлівни Комар, Михайла Прокоповича Білоуса, Миколи Євгенійовича Гончара.

         З вітальним словом до присутніх звернувся начальник районного відділу культури та туризму Юрій Миколайович Кудин, наголосивши, що Шевченко об’єднує всіх українців, сприяє їх згуртованості і консолідації. Тарас Григорович – це така духовна велич України, якого знали і вивчали наші батьки і діди, а також будуть знати і вивчати наші нащадки.

І ми з гордістю можемо сказати, що він — один із велетнів світової культури, ми пишаємося ним, вивчаємо його творчу спадщину. Сьогодні у незалежній Україні мрії Шевченка поступово, хоч і повільно, здійснюються. Піднявся рівень національної свідомості, відроджується козацька слава, дух лицарства, утверджуються національні ідеали, дух нації, його душевна щедрість, воскресає українська пісня, немає перешкод для утвердження української мови.

Актуально в наш час звучать слова великого поета:

І тепер, поете любий,

В сім'ї вольній, новій

Тебе згадуєм з любов'ю,

Теплим, щирим словом.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Година-вшанування "Шлях Кобзаря - це шлях народу"