26 квітня голова райдержадміністрації Олег Недогода провів робочу зустріч із в.о. директора Цибулівського цукрового заводу Віктором Яциною.

      Олег Федорович повідомив, що до Монастирищенської райдержадміністрації надійшов лист від ПАТ «Українська залізниця» Шевченківська дирекція залізничних перевезень щодо надання дозволу на демонтаж ділянки колії від 4км ПК1 до 14км ПК 10 перегону Монастирище – Івахни, що перебуває на балансі ПАТ «Укрзалізниця».

      Відповідно до умов договору про експлуатацію залізничної під’їзної колії ТОВ «Панда», з вересня 2012 року і, по теперішній час, перевезення даною дільницею не здійснюються, залізниця несе фінансові втрати від утримання безперспективної дільниці. З огляду на економічну ситуацію, яка склалася в країні, ПАТ «Укрзалізниця» зосередилась на скороченні витрат, передбачених на утримання об’єктів.

      За результатами зустрічі голова райдержадміністрації дав доручення надати перспективні плани щодо функціонування Цибулівського цукрового заводу та ділянки колії від 4км ПК1 до 14км ПК 10 перегону Монастирище – Івахни.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Голова райдержадміністрації Олег Недогода провів робочу зустріч