5 травня голова райдержадміністрації Олег Недогода,  голова районної ради Микола Орендарчук зустрілися з депутатом Верховної ради України Антоном Яценком, Борисом   Резніком та Сергієм Громико- представниками обласного Центру допомоги учасникам АТО, які перебували в районі з робочим візитом. На зустрічі були присутні заступник голови РДА Руслан Терещук, Юрій Заворотний, співголова Центру, голова ГО  « Волонтерська група Монастирищини»,Таміла Белінська , голова районної організації Товариства Червоного Хреста, Роман Возний, голова ГО « Монастирищенська районна спілка учасників АТО», Вадим Саранюк, районний військовий комісар, Петро Орендарчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Володимир Чуйко, головний лікар центральної районної лікарні, Володимир Левадський, директор районного центру зайнятості, Оксана Хінціцька , начальник відділу Держземагенства у Монастирищенському районі, начальники окремих відділів райдержадміністрації.

       Народний депутат Антон Яценко поспілкувався із учасниками АТО з питань щодо виділення земельних ділянок, наголосив на необхідності допомоги у вирішенні проблемних питань .

         Учасники зустрічі розглянули питання про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, які задіяні в наданні пільг учасникам АТО.

Представники обласного Центру допомоги учасникам АТО поставили ряд запитань щодо кількості мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців у районі, вивчили стан соціального, медичного,  правового забезпечення атовців.

Вадим Саранюк інформував, що станом на 05.05.2016 на території району районним військовим комісаріатом мобілізовано всього 355 осіб, демобілізовано – 236, з них учасників УБД – 185, поранених 10, з них 6- оформили групи інвалідності, загинуло – 3, на даний час проходить службу в АТО – 119 осіб. Військовим комісаріатом надано допомогу в оформленні документів для надання посвідчення учасників бойових дій 27 особам. З початку 2016 року заключено військову службу за контрактом в І кварталі - 18, в ІІ кварталі -3 військовослужбовців.

Ольга Поліщук поінформувала, що до сектору надійшло в 2015 році 36 звернень, в 2016 8 звернень від учасників АТО та їх сімей, які були розглянуті на засіданнях комісії при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян та вирішено питання щодо сприяння у виділені учасникам АТО земельних ділянок в адмінмежах Монастирищенського району та надано відповідні роз’яснення та консультації, відповідно до чинного законодавства.

Оксана Хінціцька поінформувала, що станом на 05.05.2016 до відділу Держгеокадастру надійшло всього - 288 заяв про виділення земельних ділянок в адмінмежах Монастирищенського району для ведення особистого селянського господарства (за межами населеного пункту) учасникам АТО, з них на розгляді в відділі – 71, отримали дозвіл на викопіювання з ГУД 185. Отримали накази на земельні ділянки – 182, з них 185 отримали дозвіл на розробку технічної документації проекту землеустрою, 82 осіб отримали наказ про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Орендарчук повідомив, що в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 05.05.2016 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 148 учасників бойових дій з числа учасників АТО, 147 осіб користуються 75% знижкою на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого Постановою КМУ № 105 від 4 березня 2015 року управлінням здійснюється виплата такої компенсації. За 2015 рік виплачено компенсації на суму 774.788.83 тис грн. 4 учасникам УБД, які, мають групу інвалідності, всановлено статус інваліда війни (УБД).

         Станом на 05.05.2016 року на черзі для отримання санаторно-курортної путівки перебуває 11 учасників АТО, реалізували своє право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням в 2015 - 11 осіб (Трускавець «Карпатські зорі»; м. Черкаси «Мошногір’я»; Одеська обл. « Орізонт»), в 2016 – 3 осіб ( м. Черкаси «Мошногір’я»; Одеська обл. « Орізонт»).

       На виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», з метою організації надання допомоги демобілізованим учасникам АТО , вивчення їх потреб, визначення видів соціальної допомоги, яких вони потребують, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та центром соціальних служб для сім’є та молоді складено 103 соціальних паспортів на демобілізованих учасників АТО.

Головний лікар центральної районної лікарні Володимир Чуйко інформував, що станом на 30.04.2016 за погодженими списками медогляду підлягає 125 осіб, медичний огляд пройшло 36 осіб.

     Амбулаторне обстеження і лікування пройшло 36 осіб у 2016 році. Стаціонарне11осіб за 2016 рік.  В умовах обласного госпіталю для інвалідів війни 3 7 осіб з початку 2016 року. Два учасники АТО заплановані на лікування в обласному госпіталі на червень 2016 року

   Станом на 04.05.16 -   на лікуванні в Монастирищенській ЦРЛ перебуває 2 учасники АТО,УБД .

   За 2016 рік станом на 30.04.16р на медичне забезпечення учасників АТО, УБД 575,12 грн

-терапевтичне відділення -192,79 грн.

-хірургічне відділення -238,33 грн.

-неврологічне -84,00 грн.

З початку 2016 року зубопротезовано 7 осіб на суму 1922грн 85 коп, 11 осіб сановано.

Людмила Хоменко, спеціаліст міської ради із земельних питаньповідмила, що до міської ради надійшло 5 звернень щодо надання земельної ділянки під забудову, всі 5 документів надано до Головного управління Держземагенства у Черкаській області, з них 4 особам надано дозволи на розробку технічної документації.

По завершенню зустрічі учасники дійшли до спільної думки - враховувати побажання бійців та спільно вирішувати проблеми .

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Представники обласного Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції відвідали Монастирищенський район