Людська пам’ять…

      Вона має свої межі. Людина може забути щось, однак усі не можуть забути все.

      Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто  віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Вже минуло 71 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

 

9 травня до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районі  відбулися ряд заходів.

Із центрального майдану  колона ветеранів, керівників району та міста, учасників АТО,воїнів-інтернаціоналістів,ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представників установ, громадських організацій, та містян пройшла ходою до Меморіалу Слави, де відбувся   мітинг. Тут, на Меморіалі  Слави, завжди панує скорботно урочиста тиша.

Полум’я вічного вогнища - вічна пам'ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою, пожертвували своїм життям заради життя на землі.
  Солдатські душі... Вони очима-зорями дивляться на нас з небес, 
журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в небесній далині.

      Хвилиною мовчання вшанували  тих, кого  відібрала така далека Друга світова, війна в Афганістані-  Григорія Кшемінського, Анатолія  Корченюка, та війна, яка зараз триває на Сході нашої країни  -Романа Бевза, Руслана Нищика, Петра Кізіма.

      Вітання із нагоди відзначення державного свята присутнім висловили голова районної державної адміністрації  Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, міський голова Олександр Тищенко, районний військовий комісар Вадим Саранюк, голова  районної ради ветеранів Марія Завірюха, учениця Монастирищенської ЗОШ №5 Аліна Корніцька.

            Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації Олег Недогода відзначив величезний внесок захисників української держави як під час Другої світової так і в нинішній час. Він  подякував  ветеранам за мужність, важку молодість, безцінний подвиг заради майбутнього українського народу. «Прийміть від нас синівський низький уклін і щиру подяку за свободу та мирне небо, за можливість жити і працювати на благо України», – зазначив голова райдержадміністрації.

    Вінки та живі квіти лягли до пам’ятників в  усіх населених пунктах району.

Ви тут: Home Укрпошта інформує «Ви – перемогли! Ми – пам’ятаємо!». В районі відзначили 71-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні