Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

       Так, з 30 травня в районі розпочали роботу 25 пришкільних відпочинкових таборів для учнів 1-4 класів. Відпочинком у них планується охопити близько 1350 діток. Також розпочав свою роботу оздоровчий табір «Веселка», з цілодобовим перебуванням для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також літні мовні табори на базі міських шкіл. До речі, з 1 по 25 червня на базі НВК «Ерудит» та школи-інтернату «Обдарованість» будуть працювати волонтери, носії англійської мови.

В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей. Педагогічними працівниками на період роботи таборів розроблено плани виховної роботи, які включають пізнавально-розважальні заходи спортивно-оздоровчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та національно-патріотичного напрямів. Особливу увагу було приділено заходам, присвяченим Дню захисту дітей, 1 червня в усіх пришкільних таборах відбулись святкові лінійки, цікаві розважальні програми та конкурси. В цей день у районному Будинку культури було організоване свято з нагоди Дня захисту дітей, на якому були присутні школярі із міських пришкільних таборів.

Для забезпечення змістовного дозвілля дітей на період роботи таборів Будинок дитячої та юнацької творчості розробив план роботи під час оздоровчої кампанії. Діти мають змогу відвідати гуртки: «Оригамі, «Паперопластика», «Тістопластика», «В’язання», «М’яка іграшка», «Бісероплетіння». Вихованці гуртка лялькового театру «Сонечко» організували вистави для молодших школярів.

При відділі освіти створена оперативна координаційна група, за кожним пришкільним табором закріплені працівники відділу освіти, які будуть контролювати хід оздоровчої кампанії 2016 року та надавати практичну допомогу на місцях. Робота відділу освіти райдержадміністрації, загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на реалізацію заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей.

Ви тут: Home Укрпошта інформує В районі розпочали роботу пришкільні табори