Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук взяв участь у засіданні президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

      Члени президії та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації розглянули проект районної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року. Депутати обговорили питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та районних програм: програми розвитку архівної справи на 2016-2018 роки, цільової програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2017 року.

           У ході засідання члени президії розглянули ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності, ознайомилися із депутатськими запитами депутатів районної ради та погодили порядок денний сьомої сесії районної ради.

            Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні пропозиції і рекомендації з питань, що заплановані для внесення на розгляд ради.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Заступник голови районної державної адміністрації взяв участь у засіданні президії районної ради