Днями, з початком літніх канікул, учні 7_Б та 6-А класу ліцею «Ерудит» під керівництвом класовода Наталії Володимирівни Харенко та організаторів подорожі дитячої районної бібліотеки, на чолі з заступником директора по роботі з дітьми Поліни Полонської, зав. організаційно-методичним відділом ЦРБ Людмили Пір’ян, здійснили незабутню подорож по Шевченківських місцях рідного краю.

      Впродовж одного дня юним монастирищанам вдалось побувати у святих місцях для кожного жителя нашого краю: село Моринці – де народився наш славетний земляк Тарас Шевченко, село Шевченкове, в якому пройшло безрадісне дитинство майбутнього генія і пророка України, Будище, в якому жив та прислужував козачком у пана Енгельгардта та побували біля дуба-велетня в дуплі якого, за переказами, Тарас ховав свої малюнки.

         Подорож продовжилась славетним Корсунем, який з повним правом носить у своїй сьогоднішній назві ім’я Шевченка – Корсунь-Шевченківський.

         Під час мандрівки школярі слухали розповіді працівників бібліотеки про поета-земляка, художника, знайомилися з книгами Тараса Шевченка. А ще фотографувалися, залишаючи свої світлини про змістовну подорож напам’ять.

         За цікаву, змістовну та незабутню подорож всі учасники мандрівки щиро вдячні приватному підприємцю Володимиру Солоду, який надав безкоштовний комфортабельний автобус і з ініціативи якого відбулася ця цікава подорож по мальовничих куточках рідної черкащини.

Ви тут: Home Укрпошта інформує «Подорожуємо. Читаємо. Відпочиваємо» (Шевченківськими місцями Черкащини)