З 6 по 11 червня у місті Чорноморську Одеської області 17 команд-учасниць обласних рад України змагалися з п’яти видів спорту: футболу, волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок.

      Самоврядні спортсмени упродовж чотирьох днів захоплювали грою на спортивних майданчиках, демонстрували майстерність і витривалість, навички, знання і вміння.

      До складу команди Черкаської області (футбол) увійшли представники і нашого району -  Олександр Каплун, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат Моннастирищенської міської ради, Сергій Мартиненко, депутат Аврамівської сільської ради, Дмитро Плиска, депутат Халаїдівської сільської ради.

      За підсумками змагань з футболу Черкащина поступилась минулорічному переможцю змагань Івано-Франківській області з рахунком 2-1, гол на рахунку Олександра Каплуна.

      У підсумку, 1-е загальнокомандне місце у змаганнях V Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів другий рік поспіль вибороли спортсмени Івано-Франківської області. Друге місце у загальнокомандному заліку зайняла команда Рівненської області та третє – команда Житомирської області. Черкащина посіла 4-е загальнокомандне місце.

      Проведення спартакіади сприяє залученню депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, а також дані змагання об'єднують країну, показують єдність всіх регіонів, депутати усіх рівнів несуть на місця позитивну об’єднувальну позицію як представників громад.

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Представники Монастирищенського району взяли участь у змаганнях V Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів