9 листопада на базі  Монастирищенської районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Планування і звітність сільської бібліотеки».  

      Відкрила семінар Валентина Григораш, привітала всіх присутніх з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва та розповіла про нові форми організації та планування роботи сільської бібліотеки.

      Завідуюча організаційно – методичним відділом бібліотеки Людмила Пір’ян та заступник директора по роботі з дітьми  Поліна Полонська надали методичні консультації до плану роботи на 2017 рік і звітності за 2016 рік  та ознайомили присутніх з датами, які будуть відзначатись на державному рівні, графіком здачі звітів за 2016 рік та планів роботи на 2017 рік.   Про вимоги до планування роботи з юнацтвом розповіла завідуюча відділом обслуговування  Оксана Мартиш. Презентацію нових книг в бібліотеку провела бібліотекар районної бібліотеки Лариса  Мішечко. У формі творчого діалогу сільські бібліотекарі обговорили основні завдання та заходи роботи бібліотек на наступний рік.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Проведено семінар бібліотечних працівників