Сім’я в усі часи була основою суспільства, осередком формування особистості. На тому етапі розвитку суспільства, коли ще не було шкіл, системи громадського виховання, батьки несли відповідальність за виховання дітей. І ця відповідальність була не лише перед собою, а й перед громадою, суспільством. Тому в народі найбільше цінували людей, які виховали порядних дітей.

      Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Монастирищенського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги, допомоги у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки.

Так, згідно плану роботи Монастирищенського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спеціалістами РЦСССДМ  спільно із партнерами бюро правової допомоги   9 листопада 2016 року, з метою повного охоплення соціальними послугами найбільш уразливих категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та надання їм підтримки,   спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 6 сім’ї, в них 15 малолітніх дітей, що проживають в селах Попудня, Бачкурино, які перебувають у складних життєвих обставинах, де батьки не належним чином виконують свої батьківські обов’язки, зловживають алкогольними напоями, ведуть асоціальний спосіб життя та потребують сторонньої допомоги.

Під час зустрічей обговорювались питання організації відвідання дітьми із згаданих сімей гуртків та секцій на базі позашкільних закладів, ведення домашнього господарства, навчання, виховання дітей, створення відповідних житлово-побутових умов для їх комфортного проживання, скеровано до раціонального використання коштів та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Відвідали родини, які перебувають у складних життєвих обставинах