Днями, на базі районної бібліотеки, був проведений  мовний міні-табір «MiniCampGlow» за американською програмою розвитку лідерства та критичного мислення серед підлітків. В його проведенні взяли участь учні шкіл (дівчата віком 13-16 років)  Монастирищенського району (СШІ I-III ст.«Обдарованість», НВК «Ліцей-ЗОШ I-III ст. "Ерудит", спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5, Княжекриницька ЗОШ).

      Організаторами даного проекту стали учасники Всеукраїнського американського літнього мовного табору «CampGlow» Лантух Світлана (лідер проекту СШІ І-ІІІ ст.«Обдарованість»), Заболотна Ірина, Чекман Анна   ( НВК «Ліцей-ЗОШ  I-III ст. «Ерудит») та Кріт Оксана (Княжекриницька ЗОШ). Вони продемонстрували елементи сучасних американських заходів під час мовних таборів для дівчат-підлітків. Кураторами заходу були волонтер Корпусу Миру Крістіна Еш та вчитель англійської мови СШІ  І-ІІІ ст. «Обдарованість" Копернак О.А.

Впродовж одноденного міні-табору ведучі проекту провели цікаві та корисні лекції з елементами тренінгів, майстер-класу у поєднанні з презентаціями, навчальними іграми на тему «Здоровий спосіб життя». Дівчата використовували новітні американські форми та методи розвитку лідерства серед підлітків. Всі учасники також брали активну участь у засіданні «круглого столу», де були висвітленні теми: «Сучасна жінка в спорті», «Куріння та алкоголізм», «Гендерна політика», «Стереотипи та суспільство».  Під час табору було проведено багато ритмізованих американських ігор. Учасники вивчили англійські ритмізовані пісні та практикували американські танці в ході  проведення «Олімпійських ігор».

На захід була запрошена гостя, директор американського мовного літнього табору «Mascot» 2016 р., яка стала активним учасником всіх видів діяльності під час заходу.

Голова районного МО Заболотна І.П. висловила велику подяку усім організаторам дійства та його активним учасницям. Під час перерв усі  мали змогу поласувати справжніми, спеченими власноруч волонтерами, американськими тістечками, а також мати «Lunch» у кафе «Мармелад».

Куратори та організатори проекту висловлюють велику вдячність керівництву районної бібліотеки за ефективну співпрацю, гостинність та теплий прийом усіх учасників у стінах бібліотеки.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Проведено мовний міні-табір «Mini Camp Glow»