Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні комісії з вивчення питання про створення комунального підприємства з обслуговування сільських населених пунктів району.

      Комісія обговорила питання щодо необхідності і доцільності створення комунального підприємства з надання послуг сільським жителям, об’єктам соціальної інфраструктури сіл району з водопостачання і водовідведення, електропостачання, вивозу сміття тощо.

       На завершення засідання члени комісії дійшли до єдиної думки щодо необхідності проведення економічних розрахунків і доручили відділу економічного розвитку та ЖКГ зібрати у сільських радах інформацію  про наявність і протяжність систем водопостачання на території сіл, кількість споживачів, суми коштів на обслуговування сільських водогонів, тарифи на воду та інше. А також, виходячи з ліцензійних вимог, прорахувати  кількість  штатних працівників, необхідних для обслуговування мережі сільських водогонів, технічних засобів, суми витрат на дані цілі. І лише після цього визначатися із подальшими шляхами створення комунального підприємства.

Ви тут: Home Укрпошта інформує На засіданні обговорили питання створення комунального підприємства