Відповідно до затвердженого графіка, 15 травня, го­лова райдержадміністрації Олег Недогода провів виїзний прийом громадян в селі Половинчик.

      Під час проведення прийому порушувалися питання щодо реформування місцевого самоврядування, заготівлі молока, ремонту дороги, водопостачання тощо.

      Окрім того, відбулася зустріч із головою та працівниками Половинецької сільської ради, під час якої йшла мова про перспективи населеного пункту у контексті реформи децентралізації державної влади та утворення об’єднаних територіальних громад. Голова села Микола Балабін повідомив, що дане питання проходить громадське обговорення та буде винесене на сесію сільської ради, яка відбудеться 19 травня 2018 року.


              Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше
Олег Недогода відвідав Половинецький дитячий садок. Оглянувши приміщення дошкільного закла­ду, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята: за останні роки багато зроблено з його благоустрою, зокрема, встанов­лено металопластикові вікна, закуплені ліжечка, сучасна кухня та санвузол; в цьому році планують провести оздоблювальні роботи в пральні. На жаль, стара будівля, а саме дах,  потребує ремонту. Набагато складніша ситуація склалась з місцевим будинком культури, приміщення якого нині знаходиться мало що не в аварі­йному стані.

Очільник району мав змогу познайомитися із роботою сільської бібліотеки. Завідуюча Половинецької бібліотеки повідомила, що заклад уже давно не отримував нової літератури, в тому числі, місцевої періодики, тому не мають чим потішити сьогоднішнього допитливого читача.

Також, Олег Федорович відвідав фельдшерсько-акушерський пункт. В приміщенні пункту проводиться косметичний ремонт. Лікувальний заклад медикаментами належним чином не забезпечений. Проте, навіть при таких умовах, тут намагаються надавати необхідну медичну допомогу жителям села.За словами завідуючої ФАПу, серед існуючих проблем, наразі, залишається підведен­ня до медичної установи проточної води і ліквідація тріщин в стіні будівлі.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації, за якими будуть надані відповідні доручення щодо їх вирішення.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Голова райдержадміністрації Олег Недогода провів виїзний прийом громадян в селі Половинчик