15 травня під головуванням голови райдержадміністрації Олега Недогоди відбулося засідання робочого штабу з оперативного вирішення питань оздоровлення.

      В роботі штабу взяли участь  начальник відділу освіти Тетяна Ганжала, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Каплун, представники фінансового управління райдержадміністрації, працівники відділу освіти.

      Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Каплун поінформував про кількість виділених путівок категорійним дітям.

Начальник відділу освіти Тетяна Ганжала інформувала про готовність до організації відпочинкових змін у пришкільних таборах та їх фінансову забезпеченість.

На нараді відбулося конструктивне обговорення підготовки до роботи у 2018 році оздоровчих таборів. Олег Федорович  зазначив, що відповідальні особи мають докласти всіх зусиль, щоб організувати оздоровлення дітей на належному рівні, охопити послугами оздоровленням необхідно якнайбільшу кількість юних мешканців Монастирищини. Особливо слід приділити максимум уваги дітям воїнів АТО,  дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних, малозабезпечених родин та проблемних сімей.

За підсумками наради з питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей прийняті відповідні рішення.

Ви тут: Home Укрпошта інформує На нараді розглянули питання оздоровлення