Різке погіршення погодних умов, аварія на газовій чи електричній мережі, підтоплення… Будь-яка надзвичайна ситуація порушує звичний розпорядок життя і навіть може викликати загрозу для населення. За таких обставин дуже важливо, щоб кожна служба знала, що робити і як взаємодіяти одна з одною.

      Відповідно до Плану проведення заходів з підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи 30-31 травня 2018 року проходили командно-штабні навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області на тему:„Дії органів управління та сил цивільного захисту Монастирищенської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області (далі – ТП ЄДС ЦЗ) при загрозі   і виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру     в умовах мирного часу“.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час командно-штабних навчань відпрацьовувався порядок взаємодії органів управління цивільного захисту у випадку загрози або виникнення надзвичайної ситуації, а також евакуаційні заходи; удосконалювалися практичні навички керівного складу району в організації управління підпорядкованими силами і засобами; практично відпрацьовано дії при надзвичайних ситуаціях.

В цілому органи управління та керівний склад районної державної адміністрації, служб цивільного захисту,об’єктів господарювання свої функціональні обов’язки щодо питань цивільного захисту виконують в достатній мірі. Також зверталася увага на недоліки, для їх усунення було надано необхідну методичну допомогу. Рівень підготовки органів управління та сил цивільного захисту Монастирищенської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до вирішення завдань цивільного захисту в мирний час оцінено як задовільний.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода подякував усім структурам за пророблений обсяг роботи, а представникам управління з питань цивільного захисту Черкаської облдержадміністрації – за надану практичну та методичну допомогу.

Ви тут: Home Укрпошта інформує В Монастирищенському районі відбулись командно-штабні навчання