Ось ми і дочекались літа,

 Перше червня – ваша втіха,
 Бо цей день у всьому світі,
 Приурочили всім дітям!

         Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

 

 01 червня  на центральній площі міста  відбулося свято до Дня захисту дітей.

 Концертну програму для дошкільнят та вихованців пришкільних таборів підготували гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості.

На площі  гостей радо зустрічала виставка робіт дітлахів – учасників гуртків будинку юнацької та дитячої творчості. Роботи зачаровували своїм змістом не лише малечу, а і дорослих поціновувачів прекрасного.

Пісні, танці, різноманітні конкурси та розваги були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій.

Неповторні враження, повітряні кульки, сонячна погода та гарний настрій кожного учасника доповнили пануючу піднесену атмосферу свята. Діти цікаво, пізнавально, весело та активно провели час.

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Свято дитинства на Монастирищині