В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Черкаській області на 2017-2020 роки, для підвищення рівня знань представників бізнесу з метою дотримання законодавства про працю та уникнення штрафних санкцій Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ проводиться безкоштовний семінар на тему: „Зміни в організації оплати праці та міри відповідальності за порушення законодавства про працю та зайнятість“.

Семінар відбудеться 07 червня 2018 року об 10:30 за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17 (Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій).

До участі в заході запрошуються роботодавці-власники бізнесу, фізичні особи-підприємці, бухгалтери та працівники по роботі з кадрами.

В ході семінару будуть розглядатися питання:

про зміни в організації оплати праці у всіх суб’єктів господарювання, тарифна сітка (схема посадових окладів);

класифікатор професій, види трудових договорів, організація роботи (п’ятиденний та шестиденний робочий тиждень, неповний робочий час, гнучкий графік роботи, підсумований облік, ненормований робочий час);

ведення трудових книжок на підприємстві та у фізичних особах- підприємцях;

соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (законодавчі зміни);

перевірки підприємств та фізичних осіб державними контролюючими органами, практика перевірок підприємств та підприємців України та інші.   

Участь у заході можливо лише після реєстрації. Зареєструватися можна за телефоном (067)899-41-95 Ракова Ольга Федорівна, або на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ви тут: Home Укрпошта інформує Безкоштовний семінар на тему: „Зміни в організації оплати праці та міри відповідальності за порушення законодавства про працю та зайнятість“