13 червня в Монастирищенському районному будинку культури відбувся черговий семінар працівників  закладів культури району. На початку семінару директор РБК Тетяна Бондарчук представила нових працівників методичного кабінету та ознайомила з планом роботи закладів культури на літній період.

      Підсумовуючи діяльність закладів культури, було відзначино кращі колективи художньої самодіяльності району, які брали участь у заключних гала-концертах, обласних заходах, чудову організацію та яскраве проведення  регіонального свята «Мистецька толока», що відбулося 27 травня в с.Шабастівка, а також прем’єру музичної комедії «Сватання на Гончарівці» колективу «Чумацький шлях» РЦКД. Учасникам семінару було показано відео звіти цих заходів.

На практичній частині семінару учасникам було презентовано збірки методичних рекомендацій розроблених методистами РБК спільно з звукооператором Д.Гамерським. «Бібліотечка звукооператора» містить як теоретичну частину про музичний супровід мистецьких заходів, так і добірку музичних творів для заходів різного спрямування, а також звукових ефектів для театральних колективів. Друга збірка -  «Мистецький місяцелік. Методичні добірки сценаріїв до літнього циклу свят».

А також, учасників семінару було ознайомлено з особливостями проведення ІІ обласного фольклорного свята «Маріїні скарби», що відбудеться 24 червня в Монастирищі. 

Ви тут: Home Укрпошта інформує В Монастирищенському районному будинку культури відбувся черговий семінар працівників закладів культури району