13 червня на території замку Даховських в селі Леськове  було людно і гамірно.

      Саме цього дня, за ініціативи голови райдержадміністрації Олега Недогоди,  працівники райдержадміністрації, рятувальники ДПРЧ-22 та небайдужі жителі району зійшлись в робочому одязі з граблями, косами  і бензопилами, щоб розпочати генеральне прибирання майбутньої туристичної зони.

Тривалий час за територією замку не доглядали: листя не підмітали та не вирубували чагарники. Через що насадження нагадували швидше зарості.

З 9-ої години у парку вирубували чагарники, збирали сміття, косили траву. Згодом все сміття та гілля  вантажили на трактор, який надало фермерське господарство «Агровіт»,   та вивозили на сміттєвий полігон.

Таким чином, за кілька годин наполегливої роботи занедбаний парк перетворився на цілком пристойне місце для проведення екскурсій.

Нагадуємо, що 16-17 червня 2018 року оголошується  «День відкритих дверей» для бажаючих відвідати архітектурно-ландшафтний комплекс «Садиба Даховських» у с. Леськове. 

         Відвідувачам у супроводі екскурсовода пропонується зовнішній огляд палацу та прилеглої до нього частини паркової зони, розповідь екскурсоводів про історію створення   комплексу. Бажаючі зможуть придбати буклети та диски із відеофільмом про Леськівський замок.

      Час відвідування:  з  9.00 до 16.00 год. (з обов’язковим попереднім записом).

      Попередні замовлення на групові екскурсії приймаються за номерами:

      2-22-54 (районний краєзнавчий музей),

      (097)4887737 (Бульба Катерина Григорівна, директор музею).

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Толока біля замку Даховських