Шановні жителі району !

         22 роки тому відбулася значима історична подія – прийнято першу Конституцію України. Норми Конституції задекларували, що кожен громадянин має право на честь, гідність, недоторканість і безпеку. Це найвищі людські цінності.

         Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

         Послідовно й мужньо крізь віки йшов український народ щоб мати свою державність, бути незалежним серед інших вільних народів Європи та світу. Конституція України увійшла у суспільне життя, як головний оберіг державності та демократії, гарант Незалежності та Соборності України. На ній ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

         Доля  розпорядилась  так,  що нинішнє покоління стало творцем  суверенної країни, здійснення одвічної мрії та  права українського народу на самовизначення.  Ми всі відповідальні за Україну перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями. Пам’ятаймо  те, що Україна починається з кожного особисто і нам під силу збудувати її. Не будемо ж шкодувати заради цього, а ні сил, а ні енергії. Бо як говорив Тарас Шевченко: «У свої хаті своя правда, і сила, і воля». Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

         Заради збереження територіальної цілісності України її кращі сини ціною власного життя захищають  Незалежність України. Право мати власну державу і бути господарем на своїй землі, як записано в Конституції України,  коштує великих жертв. Ми завжди пам’ятатимемо полеглих синів Монастирищини – Романа Бевза, Руслана Нищика, Петра Кізіма та Віталія Шамрая, які пожертвували власним життям заради територіальної цілісності України,  героїчно загинули, виконавши свій Конституційний обов’язок. Героям слава! Вічна їм  пам’ять!

         Висловлюю вдячність усім воїнам-захисникам району, які перебувають на передовій, воїнам-учасникам АТО, усім жителям району, волонтерам, керівникам підприємств, господарств,  установ  району всіх форм власності, громадським організаціям за виявлення патріотизму, всебічну допомогу Збройним Силам України.

         Конституція України назавжди дала поштовх для продуктивного розвитку економіки, різних галузей та професій, суспільного життя. Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважатимуть та цінуватимуть закони, пам’ятатимуть про свої права та при цьому не забуватимуть про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни!

         В даний час  робота органів  виконавчої влади в районі  зосереджена на  стабілізацію економіки, виконання бюджету, соціальний захист населення, розвиток галузей освіти, культури, медицини.

         Майбутнє України в її дітях. Вони наша гордість і наша радість, ми будемо  все робити для того, щоб діти отримали якісну освіту та всебічний розвиток. Покоління молодих, розумних та талановитих людей продовжить будувати нову українську державу європейського зразку. 

         Шановні жителі району, вітаючи усіх вас з 22-річницею  від Дня прийняття Конституції України, висловлюю впевненість, що натхненна праця в ім’я України стане запорукою позитивних змін у суспільстві.

         Нехай буде мир на нашій українській землі та з кожним роком міцніє наша держава - Україна. То ж нехай не гасне віра в прекрасну долю України, а ваших родинах завжди будуть здоров’я, злагода та достаток .

         Міцного вам здоров’я, терпіння, мужності. Нехай доля ваша буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Зі святом вас, дорогі монастирищани! З Днем Конституції України!

З повагою

Голова райдержадміністрації                              О.Недогода

Ви тут: Home Укрпошта інформує Вітання голови райдержадміністрації з Днем Конституції України!