Днями  у приміщенні Драбівського районного Центру культури та дозвілля відбувся ІІIобласний конкурс троїстих музик та ансамблів народної музики, присвячений.Цей масштабний мистецький захід був проведений з метою збереження кращих зразків української народної інструментальної музики Черкаського краю, як одного з проявів нашої нематеріальної культурної спадщини, а також пропаганди діяльності аматорських колективів і окремих виконавців цього жанру, популяризації їх творчості, пошуку і розкриття творчих здібностей молодих виконавців.

      В конкурсі взяли участь аматори з Черкаського, Канівського, Смілянського, Чигиринського, Шполянського, Жашківського, Монастирищенського та Драбівського районів.

       Прекрасно виступили на конкурсі аматори сцени нашого району. В номінації троїсті музики  дипломом  I  ступеня нагороджено колектив троїстих музик Лукашівського СБК (керівник Василь Щербатюк);  в номінації солісти-інструменталісти дипломом  III ступеня нагороджено Юрія Навроцького учасника художньої самодіяльності Княжекриницького сільського Будинку культури. Також, Юрій Володимирович переміг в номінації «за оригінальність». Тож привітаймо наших митців сцени і пабажаймо їм нових творчих успіхів.

 

       

Ви тут: Home Укрпошта інформує Обласний фестиваль-конкурс троїстих музик та ансамблів народної музики в Драбові