Голова райдержадміністрації Олег Недогода, головний спеціаліст-юрист-консульт апарату райдержадміністрації Ольга Поліщук взяли участь у зборах громадян села Половинчик.

      Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких терміновий ремонт греблі, відновлення  автомобільного сполучення з районним центром, санітарний стан ввіреної території, вакансія посади листоноші та інші.


               Олег Федорович  ознайомив присутніх із здобутками району за останній період, поінформував сельчан про здобутки і роботу районної влади, вирішення соціально-економічних  питань  в   галузях освіти, культури, медицини.

Він  відповів на ряд запитань, що задали жителі села, зокрема, про об’єднання територіальних громад, про перспективи Половинчика по приєднанню до міста. Детально очільник району зупинився на проблемах села,які потребують нагального вирішення.

По завершенню він побажав громаді великого бажання змінити життя села на краще, а депутатському корпусу сільської ради  активніше брати участь в житті села.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Збори громадян в селі Половинчик