Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації,  10 липня  голова  райдержадміністрації Олег Недогода з робочим візитом відвідав с. Тарасівка.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

На зустрічі порушувалися питання щодо реформування місцевого самоврядування,  автобусного сполучення, заключення договорів із лікарями, цін на молоко, державної компенсації на утримання ВРХ  тощо.

Очільник району вивчив стан справ закладів соціально-культурної сфери сільської ради,  оглянув приміщення Тарасівського ФАПу, де поцікавився забезпеченням медикаментами, устаткуванням тощо, відвідав сільську бібліотеку, запропонував, на базі приміщення старої школи, вивчити та обговорити з громадою села, а потім створити кооператив, адже кооперативи - це та модель, яка дозволяє створювати робочі місця і покращувати, удосконалювати інфраструктуру на території населеного пункту.

Під час спілкування було надано вичерпні відповіді та рекомендації.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Голова райдержадміністрації відвідав село Тарасівку