9 серпня  районну державну адміністрації відвідали члени  англомовного табору «Happy  Land» , який діє в Монастирищенській спеціалізованій школі I-III ступенів №5. Це були  члени команди юних інтерв’юерів, що працювали в місті  на чолі з Лілією Щербатюк, заступником директора навчального закладу з іноземних мов  та початкової освіти,  та Іною Тачевою, волонтеркою із Болгарії.

      Гостей приймала керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко. Метою їх візиту  було  ознайомлення з роботою  виконавчого органу влади в районі.

      Галина Володимирівна розповіла про структуру установи, повноваження керівного складу,відповіла на всі запитання, які цікавили дітей. Говорили про роботу в команді ,  якими якостями має володіти лідер, що важливе р роботі з людьми. Активно висловлювалися відносно тези  «чи один в полі воїн?».

      В ході зустрічі, спілкування, доречних аргументів  дійшли висновку , що  в будь – якій  діяльності важливими є вміння працювати в команді, бути професіоналами справи, вміти вчитися, мати необхідні знання та вміло їх  використовувати.

      А спілкувалися юні інтерв’юери англійською мовою.

Ви тут: Home Новини району Райдержадміністрацію відвідали члени англомовного табору «Happy Land»