Сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах – це сім’я, що виховує неповнолітню дитину/дітей та яка втратила свої виховні можливості у зв’язку з виникненням складних життєвих обставин, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно( інвалідність, часткова втрата рухової активності у зв’язку із станом здоров’я, самотність, сирітство, безпритульність, відсутність житла або роботи, насильство, алкогольна/наркотична залежність, негативні стосунки в сім’ї тощо).


        Зростання кількості сімей у складних життєвих обставинах обумовлено
збільшенням числа малозабезпечених сімей, погіршенням стану здоров’я населення, зростанням кількості розлучень, неповних сімей, насилля тощо.

З метою забезпечення координації та взаємодії суб'єктів соціальної роботи щодо обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на території району,та надання їм комплексу різних послуг для вирішення їхніх проблем проводиться відповіднасоціальна робота. 

Фахівцями РЦСССДМ було  відвідано 4 сімей, в яких виховується 7 дітей, які перебувають під соціальним супроводом. Проводилось спілкування з батьками та дітьми обговорювались теми збереження сімейних цінностей, профілактики шкідливих звичок, покращення житлово-побутових умов, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Ви тут: Home Новини району Соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах