Днями відбулася робоча зустріч директора Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Левадського Володимира Петровичаз одним із найбільш успішних роботодавців Монастирищенського району – Обнявком Олександром Артемовичем.

      ПСК «Хлібокомбінат» спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів для жителів міста та навколишніх районів. Пекарське виробництво стало вже сімейною справою. Поряд з Олександром Артемовичем працюють син Сергій з дружиною Вікторією. Вони є приватними підприємцями. Молоді та завзяті, вони вносять в колектив нові ідеї щодо випічки, оформлення та реалізації хлібобулочних виробів. Роботодавець розповів про умови праці, режим роботи та її специфіку, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників. Під час зустрічі були обговорені питання, які часто виникають при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Володимир Петрович зупинився на організації тимчасових робіт такомпенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування, можливості стажування та навчання безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Також  Олександра Артемовича було ознайомлено з переліком послуг для роботодавців: відео резюме, відеопрезентація вакансії, «Skype-співбесіди» та «Електронний кабінет роботодавця».

Хоча ПСК «Хлібокомбінат» вже давно співпрацює з Монастирищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості, але в котрий раз переконуємося, що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечують стабільність на ринку праці районутавирішують проблеми зайнятості населення.

Ви тут: Home Новини району Виробництво хліба - справа всієї сім’ї!