Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь в  урочистостях з нагоди закриття літнього мовного табору «Happy Land», який діяв в рамках волонтерської програми «GoCamp» впродовж 9 днів у міській опорній школі №5.

      Звертаючись до учасників свята, Олег Федорович висловив сподівання, що впродовж функціонування табору вони  не просто освіжили свої знання з англійської, німецької мов, а й знайшли нових друзів, гарно провели час. 

         Він подякував вчителям кафедри іноземних мов школи за якісну професійну роботу, за те, що  дбають  про розвиток дітей, дають  їм цінні ґрунтовні знання.  Особливу вдячність очільник району висловив  за перемогу в проекті «Go Camp», що, в результаті, дало можливість запросити до Монастирища волонтера в особі Іни Тачевої. Сподіваюсь, і діти, і вчителі отримали від нашої гості гарний досвід, нові знання, ідеї, педагогічні новинки, - зауважив Олег Недогода. 

      На знак вдячності та прихильності, Олег Федорович вручив Іні Тачевій пам’ятний подарунок з українською символікою, яка завжди буде нагадувати Іні про Україну.
     А далі  команди по черзі презентували свої знання та вміння, здобуті в таборі.

    Впродовж свята ведучі заходу Катя Недогода та Антон Коханівський презентували Іні Тачевій подарунки, учениця школи №5 Анастасія Мазур виконала на її честь пісню. А справжнім сюрпризом для гостей стало спільне виконання болгарського народного танцю усіма дітьми - учасниками табору з волонтеркою Іною.
      Щиро, емоційно та від усієї душі Іна Тачева дякувала учням та вчителям школи №5, усім хто долучився до волонтерської програми, дітям, гостям за прекрасний прийом у Монастирищі і додала, що в нашому місті вона почувалася, як удома.

     В свою чергу, Лілія Щербатюк, від імені колективу опорної школи №5, подякувала волонтеру з Болгарії Іні Тачевій, всім учасникам табору за гарно проведений час. А усім діткам, разом із заступником директора мовного табору Мар’яною Кутинською, вручила іменні   Сертифікати, що засвідчили участь у літньому мовному таборі.
     По завершенні урочистої частини, усі долучилися до виконання спільної світлини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Урочистості з нагоди закриття літнього мовного табору «Happy Land»