7 вересня 2018 року проведено перше пленарне засідання двадцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання.Відкрив і вів його голова обласної ради Олександр Вельбівець. 

      У роботі сесії участь взяв  голова райдержадміністрації Олег Недогода.

      Депутати розглянули питання про внесення змін до рішення обласної ради від 25.06.15 №41-1/VII «Про перспективний план формування територіальних громад Черкаської області»,яке викликало бурхливе обговорення і тривало майже півтори години.

В обговоренні цього питання також виступили голова облдержадміністрації і голова обласної ради.

За узгодженням з керівниками фракцій вирішили доопрацювати проект рішення і зміни та повернутися до плану перспективного формування територій громад області на другому пленарному засіданні цієї сесії.
Далі депутати підтримали всі проекти рішень щодо реорганізації комунальних закладів, що належать до галузі охорони здоров’я,  перерозподіл та використання коштів для надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів обласного бюджету; внесення змін до Антикорупційної програми обласної ради на 2018 рік; до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки; у додаток до Обласної програми підтримки закладів вищої освіти області на 2015-2019 роки та інші.
Розглянувши
питання порядку денного, в роботі сесії оголошено перерву. За погодженням із керівниками фракцій продовжити роботу пленарного засідання обласної ради заплановано на 10 годину 21 вересня 2018 року. 


Ви тут: Home Укрпошта інформує Відбулося засідання двадцять четвертої сесії обласної ради