Голова райдержадміністрації Олег Недогода провів нараду за участю начальника Монастирищенського управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Ігоря Дахна, головного лікаря центральної районної лікарні Наталії Мороз, головного лікаря  ПМСД Людмили Редванської, заступника начальника фінуправління Оксани Недогоди, завідуючої  аптекою №17 Олени Чорноконь.

                 Учасники наради обговорили питання про заходи щодо подальшої участі реформованого медзакладу  у програмі «Доступні ліки», адже згідно з українським законодавством комунальні некомерційні підприємства не можуть виступати розпорядниками бюджетних коштів.

Визначили  розпорядником бюджетних коштів субвенції райдержадміністрацію. Райдержадміністрація в найкоротший термін  має переукласти угоди з аптеками, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”.

З метою забезпечення належного та безперебійного фінансування ПМСД   на нараді розглянули та обговорили проект Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Монастирищенському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги…».

Врахувавши пропозиції та внесені поправки  Проект вирішили подати  на розгляд сесії районної ради.

Ви тут: Home Новини району Обговорили проект Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Монастирищенському районі