Стан роботи Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури з організації особистого прийому громадян, звернень і запитів протягом 8 місяців 2018 року

Узагальнено стан роботи з вирішення звернень і запитів, прийому громадян, забезпечення доступу до публічної інформації протягом 8 місяців 2018 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури.

Так, упродовж 8 місяців 2018 року працівниками Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури здійснено 15 виступів у засобах масової інформації, з них друковані ЗМІ – 11, електронні ЗМІ – 4.

За результатами розгляду звернень заходи представницького характеру не вживались.

Протягом 8 місяців 2018 року прокурорами Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури вирішено 32 звернення фізичних та юридичних осіб, з них 25 – з питань досудового розслідування, що становить 78 % від кількості вирішених звернень. Вказаний факт свідчить про випадки неналежного проведення досудового розслідування кримінальних проваджень слідчими СВ Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, в результаті чого громадяни звертаються до Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури з метою впливу на хід досудового розслідування та дотримання вимог КПК України слідчими Монастирищенського відділення поліції.

Для порівняння протягом 8 місяців 2017 року прокурорами Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури вирішено 38 звернень фізичних та юридичних осіб, з них 20 – з питань досудового розслідування, що становить 53 % від кількості вирішених звернень.

Також, упродовж зазначеного періоду 2018 року до Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури надійшло 83 звернень фізичних та юридичних осіб проти 88 упродовж аналогічного періоду 2017 року, що на 6 % менше у порівнянні з минулим роком. Вказаний факт свідчить про об’єктивність та неупередженість розгляду звернень прокурорами Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури та належний рівень роботи Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури в цілому.

Нагадуємо, що право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст. 40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

За повідомленням Монастирищенського відділу

Уманської місцевої прокуратури 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Стан роботи Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури