Бібліотека – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками, враженнями.

      В читальному залі Монастирищенської центральної районної бібліотеки

      12 вересня відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Організація дозвілля користувачів в об’єднаннях за інтересами».

      Відкрила семінар завідуюча організаційно – методичним відділом ЦРБ Людмила Пір’ян.  В своєму виступі вона ознайомила присутніх з програмою семінару та розповіла про роль і місце бібліотек в організації змістовного дозвілля, клуби за інтересами, про  добровільні об’єднання людей на основі єдності інтересів, їх місце спілкування. Зупинилась на роботі клубу «Вишиванка» в районній бібліотеці.

        Завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш  надала консультації бібліотечним працівникам про значення та впив об’єднань за інтересами на виховання молоді та поділилась досвідом про роботу клубів за інтересами: «Фіалка», «Кодекс», «Інтелектуал», які діють при районній бібліотеці.  Присутніх зацікавила робота Англійського клубу, який два роки   функціонував в районній бібліотеці.

       Про клуби за інтересами для дітей в області та в дитячій районній бібліотеці «Книга та Лялька», «Еколюб» розповіла  бібліотекар дитячої районної бібліотеки  Олена Матюшко.  Також вона надала поради та рекомендації щодо створення клубів за інтересами та поділилась досвідом своєї роботи.

       Бібліотекар районної бібліотеки  Надія Павлюк підготувала цікаву мультимедійну презентацію про роботу клубів за інтересами в районній бібліотеці.

         Досвідом роботи клубів за інтересами в Копіоватській, Летичівській та Лукашівській сільських бібліотеках поділились керівники  об’єднань, завідуючі бібліотек: Тетяна Звірянська, Валентина Рябець, Людмила Айбен.

          Огляд нових надходжень цікаво та змістовно літератури провела бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко.

 Під час години професійного спілкування учасники обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек та відзначили ,що отримані на семінарі знання дають змогу працювати професійно.

Ви тут: Home Укрпошта інформує «Організація дозвілля користувачів в об’єднаннях за інтересами»