Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, яке звичайно ж завжди було і залишається улюбленим ще зі шкільних часів. Це свято покликане привернути увагу до положення вчителів в суспільстві, їх ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління. Воно є особливим, адже навіть дорослі у цей день згадують свої шкільні роки та вчителів.

               З нагоди свята  педагогічних працівників району привітали голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, секретар міської ради Тетяна Остапенко.

Олег Федорович подякував всім освітянам за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою та потрібною для молодого покоління. Підкреслив, що саме учитель здійснює щоденну, кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу, віддаючи не лише свої знання, а вкладаючи своїм вихованцям частку свого серця та душі.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району,сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти були нагороджені кращі працівники галузі.

Традиційно на урочистостях вшановано вчителів - ветеранів, які є прикладом творчості, невтомної роботи думки, душевної щедрості й любові до дітей, юним педагогам.

Святкову атмосферу і гарний настрій з нагоди свята забезпечили  юні дарування з школи №1, №5 та БДЮТ.

( фото - щотижневик "Алекс" )

Ви тут: Home Новини району Освітян району привітали з професійним святом