09 жовтня голова райдержадміністрації Олег Недогода спільно з головним архітектором району Сергієм Шудрою та керівником філії «Монастирищенський  райавтодор» Миколою Мартиненком  здійснив виїзд на проблемний відрізок дороги в селі Зюбриха.

      В ході виїзду очільник району поспілкувався із головами сіл Зюбриха та Княжики та ознайомився із станом дорожного покриття греблі:  під час огляду спостерігається значна ямковість, колійність, підмив земляного полотна греблі тощо. Наявні дефекти дорожнього полотна спричинив інтенсивний рух великовагового транспорту місцевого сільгоспвиробника, який орендує земельні паї в селах Зюбриха та Княжики.

За результатами зустрічі прийнято рішення звернутися з листом до ТОВ «Вікторія» щодо участі у відновленні зруйнованої ділянки дороги. Також, дано доручення керівнику філії «Монастирищенський райавтодор» обрахувати вартість виконання ремонтних робіт, орендарю прилеглої водойми провести роботи з укріплення укосів греблі та знизити рівень водойми.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Організація проведення ремонту доріг – одне з актуальних питань в роботі райдержадміністрації