9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку всіх країн світу. Цей день без перебільшення можна назвати святом усіх людей, адже нині всесвітня поштова мережа є найбільшою мережею фізичної доставки в світі.

      Поштова служба робить важливий внесок у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодення починає свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато хто продовжує заглядати і в звичайну поштову скриньку. Бо жодна найсучасніша техніка не замінить живого спілкування. 

               В день професійного свята колектив відділення поштового зв’язку  привітав голова районної державної адміністрації Олег Недогода.

Очільник району подякував всім працівникам поштового відділення за сумлінну працю і відданість професії, побажав і надалі підвищувати ефективність роботи, сприяти розвитку комунікаційних можливостей громадян, міцного здоров’я і щасливих років життя.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня пошти кращим працівникам галузі було вручено почесні грамоти.

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Привітали працівників пошти