10 жовтня  голова  райдержадміністрації  Олег Недогода провів   чергове засідання комісії  з питань детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення за участю керівників  сільськогосподарських підприємств району, представників ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості,   та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Звертаючись до присутніх, голова комісії  повідомив , що у  вересні місяці на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  №649-р від 05.09.2018 року комісією РДА спільно з територіальними органами Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Національної поліціїна території обслуговування проведено заходи роз’яснювального характеру, спрямовані на детінізацію зайнятості  та доходів населення, а саме роздано інформативні матеріали із зазначенням відповідальності за порушення роботодавцями законодавства про працю.

Також проінформував про стан  оплати праці найманим працівникам  сільськогосподарськими підприємствами  району в яких існує  ризик недоплати ПДФО та досягнення розрахункового фонду зарплати  у 2018 році . В результаті керівників 10 сільськогосподарських підприємств запрошено та заслухано на засіданні комісії .  

Вони дали  пояснення  щодо виплати заробітної плати найманим працівникам та проведення заходів по недопущенню втрат  ПДФО .

Також було підведено підсумки проведених в районізаходів роз’яснювального характеру , спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Підводячи  підсумки наради, голова подякував всім за участь та надану інформацію, доручив відповідним структурним підрозділам продовжувати проведення  заходів з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

Наступне засідання провести відповідно до визначеного  порядку.

Ви тут: Home Укрпошта інформує В районній держадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення