Архівним сектором райдержадміністрації проведено семінар для секретарів сільських рад за темою «Інновації в сфері діловодства».

      У роботі семінару взяли участь секретарі сільських рад: Зарубинецької, Половинчицької, Степівської, Теолинської, Шарнопільської, Шабастівської, села Панський Міст.

          Завідувач архівного сектору Оксана Шевчук ознайомила із змінами у нормативно-правових актах у питаннях діловодства та архівної справи.

         Учасникам семінару було роз’яснено загальні положення Інструкції з діловодства, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 17  січня 2018 року № 55, акцентовано увагу на впровадження власних інструкцій з діловодства.

        З питання систематизації та зберігання документів у діловодстві, сільським радам рекомендовано подати номенклатуру справ на погодження до архівного сектору.

         Розглядались також питання щодо посадових інструкцій порядок  розробки та затвердження, відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства у сфері архівної справи і діловодства.

         Загалом семінар, здебільшого мав форму діалогу, в результаті чого усі мали змогу знайти відповіді на питання, актуальні для кожного відповідального за ведення діловодства і архівування.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Семінар з питань інновацій у сфері діловодства