Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації,  11 жовтня  голова  райдержадміністрації Олег Недогода з робочим візитом відвідав с. Шарнопіль.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

                  На зустрічі порушувалися питання щодо автобусного сполучення, опалення місцевого ФАПу, оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги тощо.

Очільник району вивчив стан справ закладів соціально-культурної сфери сільської ради,  оглянув приміщення Шарнопільського ФАПу,  поспілкувався з персоналом,  ознайомився із ходом впровадження медичної реформи, вислухав про проблеми, які існують у закладі.

Також у ході прийому Олег Федорович відвідав Шарнопільський НВК, де оглянув навчальні приміщення та умови для перебування і навчання дітей, шкільну котельню, поцікавився матеріально-технічною базою школи, обговорив з керівником закладу питання харчування, а також поспілкувався з трудовим колективом.

Під час спілкування було надано вичерпні відповіді та рекомендації. 

Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль головирайдержадміністрації.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Голова райдержадміністрації відвідав село Шарнопіль