Голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба взяли участь у військово-патріотичному заході «Час  згадати нашу славу, брате!», присвяченого до Дня захисника України, який відбувся в актовій залі МОЗЗСО"Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів" № 5. Захід організований центром військово-патріотичного виховання молоді імені "Героїв АТО".

Це зустріч  старшокласників міських шкіл з   військовослужбовцями кількох поколінь: учасниками  Другої світової війни, воїнами - інтернаціоналістами, ліквідаторами аварії на ЧАЕС, військовослужбовцями, які несли службу в зоні АТО. А  тема розмови була надзвичайно важливою - захист нашої Батьківщини - України.  Двадцяте століття – жорстоке століття. Таким воно стало для нашої історії.  Народу довелось пережити  страшні війни, воїнам вистояти і перемогти: Другу світову, Афганську, а далі невидимий і підступний ворог - атом – Чорнобильська трагедія. В двадцять першому  в життя   ввірвалася війна на Сході України. В ході зустрічі гості  ділилися своїм досвідом гідного виконання патріотичного обов'язку.

Олег Недогода у своєму виступі  відзначив, що ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС,  воїни-учасники АТО – це яскравий приклад мужності, незламності, відваги і героїзму, на якому повинна виховуватись сучасна молодь. А молодь  має робити  в майбутньому все можливе, маючи інтелект, мужність, патріотизм, щоби рідна Україна процвітала, а українці жили на мирній і щасливій землі, головне вірити у свої сили та у правильність своїх дій, а рівнятись є на кого. Майбутнє за молодими!

         Звертаючись до молоді, гості закликали понад усе любити свою Україну та ніколи в майбутньому не допустити, аби цілісність її кордонів була порушена,  бути по-справжньому розумними, добрими, вольовими людьми, гідними носити звання  українців, адже саме їм писати історію завтрашнього дня.

Захід супроводжувався демонстрацією  відеороликів «Мамо не плач», «Про Другу світову війну», «Про Афганістан», «Про ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС», «В той день коли закінчиться війна».

Юні,  талановиті учасники  дитячих колективів дарували винуватцям свята, захисникам України, вокальні та хореографічні вітання.

         Серед гостей заходу були  Євгеній Лозовий, районний військовий комісар, Неля Залозна, завідувач райметодкабінету, Юрій Кудин, начальник відділу культури та туризму РДА, Василь Мамалига, голова міської ради ветеранів  та Ігор Свиридівський і Світлана Драчук, редактори районних газет "Зоря" та "Алекс". Організатор дійства - Василь  Музика. 

 

фото - ( щотижневик "Алекс" )

  

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Військово-патріотичний захід « Час згадати нашу славу, брате!»