Днями фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної та профорієнтаційної роботи з освітянами, учнівською молоддю та їх батьками взяли участь у  круглому столі Комунальної установи "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради".

Питання професійної орієнтації учнівської молоді є чи не найактуальнішим в роботі служби зайнятості, тому на заході піднімалось питання  посилення співпраці освітніх установ зі службою зайнятості.

 На зустрічі обговорювалися питання організації обласного конкурсу відеороликів серед дітей старшого шкільного віку «Світ професій: дитячими очима». Як зазначила Неля  Залозна, керівник методичного кабінету:   «Така форма профорієнтаційної роботи є досить новою, але вона під силу сучасним школярам».   

Акцентувалася увага на можливості надання послуг у дистанційному режимі на Платформі Державної служби зайнятості з профорієнтації розвитку кар’єри, де вводиться в дію онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Місія проекту – перетворити вибір майбутньої професії з гри в лотерею у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.

Також обговорили проведення ряду заходів в рамках акції «Випускник-2019», яка організована з метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями.

Всі учасники заходу прийшли до єдиної думки, що тільки спільними зусиллями у профорієнтаційній діяльності можна вирішувати проблемні питання. Це й буде сприяти успішному розвитку особистості та визначенню професійних намірів учнівської молоді.

Ви тут: Home Новини району Інноваційна профорієнтація