7 листопада 2018 року голова  райдержадміністрації Олег Недогода провів засідання комісії  з питань забезпечення сплати платежів до бюджетів та відрахувань до пенсійного фонду, протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

      В роботі комісії взяли участь представники ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості   та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання було заслухано запрошених бухгалтерів та керівників підприємств, щодо  показників діяльності платників податків-юридичних осіб, які використовують у своїй діяльності працю лише однієї найманої особи або у яких взагалі відсутні наймані працівники та недосягнення в 2018 році ФОП. Прийнято пояснення з цього приводу та запропоновано напрямки роботи, що стосуються оплати праці найманих працівників та сплати до бюджету ПДФО.

Водночас проблема наповнення бюджету є гострою і потребує  особливої уваги, оскільки , до кінця бюджетного року залишилось лише 2 місяці потрібно прикласти всі зусилля для забезпечення виконання планових показників бюджету у 2018 році.                         

Начальник Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області Сергій Головченко  зазначив, що сільськогосподарським підприємствам необхідно до 1 грудня завершити розрахунки з власниками  земельних паїв та   привести у відповідність ФОП по підприємствах по яких існує ризик недоплати ПДФО із заробітної плати у 2018 році.

Учасники засідання активно долучалися до обговорення піднятих питань, радилися та вносили свої пропозиції щодо налагодження максимально ефективної роботи.

Підвівши підсумки, голова подякував всіх за надану інформацію, дав відповідні доручення та запропонував чергове засідання комісії провести наступного тижня.

Ви тут: Home Новини району Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення